Spalující vášeň

Text: SOFIE
28. srpna 2017 | 09:00

Žádné vztahy, žádná láska, pouze sex. Jaké jsou výhody a nevýhody sexu na jednu noc?
Sex na jednu noc mívá často vulgární nálepku, zvláště co se týká něžného pohlaví. O to víc jsou pak ženy, které se k jednorázovce přiznají, považovány za děvy nízkých mravů. Přitom ony moc dobře vědí, co dělají, a dokážou si to patřičně užít!

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ženy nepotřebují před každým sexem sáhodlouhou předehru a sladké řečičky o budoucím společném životě, houfu dětí a rozkvetlé zahradě u domu, a to vše nejlépe ve verších. I ženy chtějí občas nezávazný divoký sex stejně jako muži, prostě jen tak pro sex samotný.


Proč zkusit sex na jednu noc?

Můžete odhodit zábrany. Vědomí, že dotyčného už nikdy nemusíte potkat, s vámi udělá divy. Nemusíte nad milováním přemýšlet, nebojíte se říct si přesně o to, co chcete. Jste svolnější ke zkoušení nových věcí a ráda realizujete svoje nejtajnější fantazie. Anonymita je totiž osvobozující. I vy se chcete jen uvolnit. Každá máme své potřeby. A každý občas potřebujete upustit páru, uvolnit se od stresu a vypnout. Na co je i víno s kamarádkou nebo posilovna krátká, tam pomůže nezávazný a divoký sex. Protáhnete si tělo, vyčistíte hlavu a nemusíte nic řešit. Jen si to naplno užít! Můžete být někým jiným. Vaše okolí vás má nějak zafixované, před potencionálním partnerem chcete vypadat „normálně“. S mužem na jednu noc se ale můžete stát, kým chcete – záhadnou intelektuálkou, divokou dračicí nebo roztomilou koketou. Stačí jen popustit uzdu fantazii a užívat si svoji roli. Ani kostým nebude potřeba. Nemusíte se o něj zajímat. Neřešíte, kdo to je. Může vám být jedno, jestli je muž zadaný, zajištěný, jestli by z něj byl dobrý táta nebo jestli poslouchá Madonnu. Nemusíte se ho ptát na jeho práci ani se tvářit chápavě. Jde jen o sex a vzájemnou přitažlivost. Užijete si spontánnost. Každá žena chce udělat nějaké rozhodnutí „tady a teď“ bez dlouhého přemýšlení. Porušit nepsaná pravidla či určitá tabu a jen se nechat strhnout chtíčem. Konečně se může přestat ovládat a udělat to, co jí její živočišnost káže.

Na co si dát pozor!

Asi jako všechno má i sex na jednu noc své nevýhody. Nikdy nevíte, do čeho jdete. I ten nejpřitažlivější chlap může být v posteli úplné nemehlo. Za minutu může být po všem, on usne a vy si budete připadat jako kus matrace. Nikdy to není úplně bezpečná zábava. Nevíte, na jakého člověka narazíte, jestli vám třeba neublíží nebo si vás doma potají nenatočí na video. Nebudete-li opatrná a něco mu na sebe „vykecáte“, může vás začít pronásledovat. To nejmenší je, když vás bude každých deset minut otravovat dotěrnými smskami, ale může se objevit i u vašich dveří, čekat na vás před domem nebo za vámi chodit do práce. Pokaždé je tady riziko pohlavních nemocí. I když použijete prezervativ, nikdy to není stoprocentní ochrana. Problém je i to, když to mezi vámi zajiskří. Respektive, když s ním zažijete ten nejlepší sex svého života, on vám uprostřed noci zmizí pryč a vy na něj nebudete moci další dva měsíce zapomenout. Budete chodit po městě a stále se rozhlížet, jestli ho náhodou nepotkáte, nebo budete každý pátek vysedávat ve stejné baru jen proto, abyste se setkali.

Musíte v tom umět chodit

Proto by každá zábava měla mít svá pravidla, aby se vám situace nevymkla z rukou a mohla jste se cítit dostatečně svobodně všechno si užít. Většinou si sex na jednu noc nenaplánujete, ale dá se předpokládat, kdy k tomu může dojít. Proto se řiďte heslem, že štěstí přeje připraveným. Určitě by vás mrzelo to uprostřed noci vzdát jen kvůli tomu, že jste si nevzala sexy prádlo, zvlášť když jste narazila na tak přitažlivého muže, který s vámi už dvě hodiny flirtuje. Abyste si sex užila, je důležité opatřit si dokonalého samce. Nemusíte se zaměřovat na jeho charakterové vlastnosti a smýšlení. Spíše si všímejte jeho důvtipu a kreativity. Zaměřte se na to, jestli se nestydí tančit, jak se umí chovat, a jestli je s ním zábava, jestli má fantazii a umí vás provokovat. Může vám být úplně jedno, jestli je to právník nebo učitel, bydlet spolu nebudete! Nezapomínejte, že se jedná o sex na jednu noc, proto byste se za žádných okolností neměla zabývat city. Současně si dejte pozor, aby na tom druhá strana byla stejně. Rozhodně byste se při výběru měla vyvarovat několika typů jedinců, kteří vám pak mohou pěkně znepříjemnit život. Určitě si nevybírejte mezi svými přáteli a kamarády, kolegy z práce a rodinnými známými.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Soutěže a výherci

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Tetování na obtíž

Jména bývalých lásek, nepodařené výtvory od nešikovných rádoby... více

Zahrada za oknem

Toužíte po krásném okně plném květin, které budou slastně přijímat sluneční záření? více

Vše o orgasmu

Sex rovná se orgasmus – kdyby tohle byla pravda, nebylo by popsáno tolik papíru... více

Ekzémy u dětí

Dětské ekzémy jsou nepříjemná kožní onemocnění. Existuje jich celá řada a často... více

Stylové batohy

Inspirujte se novou kolekcí batohů Eastpak na léto. Batohy jsou lehoučké a... více

Ztráta libida

Přestala jste mít chuť na sex? V dnešní době stresové to není nic neobvyklého. Právě... více