Nebuďte na pláži za velrybu. Kila navíc se dají nosit

Text: Prima Žena
1. srpna 2017 | 09:00

Známe to snad skoro všechny. Vysněná dovolená se blíží, zaručená dieta opět nezafungovala a nás jímá strach, že až navlékneme plavečky, tak spíš než sexy mořskou pannu budeme připomínat velrybu. To se sice stát může, ale s vhodným oděvem se tomu dá vyvarovat. Tak na co čekáte?

nebudte_na_plazi_za_velryru_1_PZ.jpg nebudte_na_plazi_za_velryru_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vybrat si plavky na dovolenou, tak aby perfektně seděly, zakryly nedostatky a zvýraznily přednosti je tématem, na které by šla sepsat celá kniha. Vyplatí se držet základních pravidel, nelichoťte si, ani se nepodceňujte a kupte si tu velikost, kterou doopravdy máte.

Vhodné plavky faldíky skryjí
Klasicky platí, že problematické partie oblečete do tmavé barvy a pokud máte hezký dekolt, zvýrazněte ho zajímavou světlou barvou, geometrickým vzorem, zkrátka něčím, co zaměstná oči, a nedovolí jim spadnout na faldík na břiše či na rozměrná stehna.

Pokud máte silnější bříško, pomůžou vám tankiny, pokud zadeček a stehna, využijete zase spíše kraťáskových kalhotek. Výběru plavek proto obětujte hodně času, ať máte doopravdy jistotu, že jste natrefila na typ, který s vaší postavou udělá optický zázrak.

Vsaďte na magické pareo
Co se nepodaří vyřešit dobře střiženými plavkami, v tom vám pomůže pareo, šátek, který si můžete uvázat kolem pasu a skrýt tak silnější stehna a rozměrnější zadeček, případně pod ňadry a zakrýt tak bříško, udělat si z něj šaty… Možností je spoustu a určitě najdete tu variantu, se kterou budete mít mnohem krásnější siluetu.

Kromě parea můžete také vyzkoušet zavinovací sukně, které mají podobný efekt, nebo přes plavky přehodit prodyšnou, lehkou tuniku.

Klobouk a výrazné brýle
Až budete ležet na pláži, dolaďte svůj vzhled elegantním kloboukem a výraznými brýlemi, které z vás udělají opravdovou, tajemnou dámu. Nejelegantněji vypadá klobouk se stužkou a širokou krempou, je jedno, jestli plátěný, háčkovaný, nebo bavlněný. Brýle můžete mít klidně hollywoodské velké černé, které sluší snad každému a skvěle se postarají o ochranu vašeho zraku.

Sex-appeal vychází z hlavy
V momentě kdy máte vybrané plavky, které se o vaše faldíky postarají a zbytek nedostatků vyrovnáte pareem, budete se cítit mnohem lépe. Vypadat štíhleji budete, také když se opálíte. Zvýší se vám sebevědomí a budete vypadat daleko lépe. Protože krása vychází z nitra a z vědomí vlastní ceny.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Soutěže a výherci

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Pozvánka

WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO v předjarním týdnu 10. a 11. března 2017... více

Zahrada za oknem

Toužíte po krásném okně plném květin, které budou slastně přijímat sluneční záření? více

Ekzémy u dětí

Dětské ekzémy jsou nepříjemná kožní onemocnění. Existuje jich celá řada a často... více

Obývák na zahradě

Zahrada u domu neplní jen funkci užitkovou, ale také relaxační. V horkých letních dnech... více

Spalující vášeň

Žádné vztahy, žádná láska, pouze sex. Jaké jsou výhody a nevýhody sexu na jednu... více

Navlékněte plaveky

Známe to snad skoro všechny. Vysněná dovolená se blíží, zaručená dieta opět více