Nebuďte na pláži za velrybu. Kila navíc se dají nosit

Text: Prima Žena
1. srpna 2017 | 09:00

Známe to snad skoro všechny. Vysněná dovolená se blíží, zaručená dieta opět nezafungovala a nás jímá strach, že až navlékneme plavečky, tak spíš než sexy mořskou pannu budeme připomínat velrybu. To se sice stát může, ale s vhodným oděvem se tomu dá vyvarovat. Tak na co čekáte?

nebudte_na_plazi_za_velryru_1_PZ.jpg nebudte_na_plazi_za_velryru_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vybrat si plavky na dovolenou, tak aby perfektně seděly, zakryly nedostatky a zvýraznily přednosti je tématem, na které by šla sepsat celá kniha. Vyplatí se držet základních pravidel, nelichoťte si, ani se nepodceňujte a kupte si tu velikost, kterou doopravdy máte.

Vhodné plavky faldíky skryjí
Klasicky platí, že problematické partie oblečete do tmavé barvy a pokud máte hezký dekolt, zvýrazněte ho zajímavou světlou barvou, geometrickým vzorem, zkrátka něčím, co zaměstná oči, a nedovolí jim spadnout na faldík na břiše či na rozměrná stehna.

Pokud máte silnější bříško, pomůžou vám tankiny, pokud zadeček a stehna, využijete zase spíše kraťáskových kalhotek. Výběru plavek proto obětujte hodně času, ať máte doopravdy jistotu, že jste natrefila na typ, který s vaší postavou udělá optický zázrak.

Vsaďte na magické pareo
Co se nepodaří vyřešit dobře střiženými plavkami, v tom vám pomůže pareo, šátek, který si můžete uvázat kolem pasu a skrýt tak silnější stehna a rozměrnější zadeček, případně pod ňadry a zakrýt tak bříško, udělat si z něj šaty… Možností je spoustu a určitě najdete tu variantu, se kterou budete mít mnohem krásnější siluetu.

Kromě parea můžete také vyzkoušet zavinovací sukně, které mají podobný efekt, nebo přes plavky přehodit prodyšnou, lehkou tuniku.

Klobouk a výrazné brýle
Až budete ležet na pláži, dolaďte svůj vzhled elegantním kloboukem a výraznými brýlemi, které z vás udělají opravdovou, tajemnou dámu. Nejelegantněji vypadá klobouk se stužkou a širokou krempou, je jedno, jestli plátěný, háčkovaný, nebo bavlněný. Brýle můžete mít klidně hollywoodské velké černé, které sluší snad každému a skvěle se postarají o ochranu vašeho zraku.

Sex-appeal vychází z hlavy
V momentě kdy máte vybrané plavky, které se o vaše faldíky postarají a zbytek nedostatků vyrovnáte pareem, budete se cítit mnohem lépe. Vypadat štíhleji budete, také když se opálíte. Zvýší se vám sebevědomí a budete vypadat daleko lépe. Protože krása vychází z nitra a z vědomí vlastní ceny.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Soutěže a výherci

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Večerní šaty

Uvolněnost dlouhých splývavých sukní, které se při chůzi elegantně vlní, podtrhujíce... více

Pod jednou střechou

Jak to vypadá, když žijí v jednom domě tři generace a proč to zpravidla nedělá dobrotu?... více

Vytáhněte baleríny

Naše nožky přes zimu trpí v neprodyšných kozačkách, sněhulích, pohorkách či lyžácích více

Ekzémy u dětí

Dětské ekzémy jsou nepříjemná kožní onemocnění. Existuje jich celá řada a často... více

Ztráta libida

Přestala jste mít chuť na sex? V dnešní době stresové to není nic neobvyklého. Právě... více

Vůně Maďarska

Nevíte, kam se vydat? Pak navštivte živelné a temperamentní Maďarsko. V zemi čardáše... více