Kosmetika pro náročné

Text: Prima Žena
13. října 2016 | 15:00

ak zjistit objektivně kvalitu kosmetických přípravků? Nabízí se několik řešení. Koupit odzkoušet a budete vědět. Bohužel tento způsob je náročný na finance a výsledek je nejistý. Nebo si počkat až prostředek projde filtrem spokojených zákazníků a pozitivních recenzí, vy pak můžete vsadit na jistotu. Je zde ještě jedna možnost. Existují expertní organizace, které prověří a zhodnotí kvalitu soutěžících výrobků.

kosmetika-pro-narocne2.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

 Již několikátý rok při kosmetickém veletrhu v Praze World of Beauty and Spa, jsou udělovány ceny Award-High Quality. Na expertním zkoumání výrobků se podílí Národní referenční laboratoř a Ústav národního zdraví. Značka SpaRitual tato ocenění získala již po několikáté. V tomto roce se může pochlubit hned se dvěma výrobky, které toto ocenění získaly.

Jedná se o sérum na ruce HANDPRINT - HAND SERUM s účastí 72% certifikovaných organických komponentů, které zpomaluje fyzické známky stárnutí. Účinně bojuje s tzv. stařeckými skvrnami. Celá konstrukce je veganská, což je pro SpaRitual typické. Nádherný skleněný flakon obsahuje 30ml nebo 118ml tohoto zázraku. Obsahuje mnoho organických složek včetně kmenových buněk ze švýcarských jablek.

Dalším oceněným výrobkem je krém na ruce HANDPRINT-HAND SALVE. Jde opět o veganskou velmi čistou konstrukci, která navazuje na sérum. Umocňuje jeho účinky. Obsahuje 75% koncentraci certifikovaných organických ingrediencí.
Ingredience jako marula oil, extrakt ze semene grifonie, organické bambucké máslo, aloe ferox zaručují vysokou účinnost  kvalitní péče o ruce. Zřetelné efekty jsou zejména u vysušené a zralé pleti. Elegantní tubu lze zakoupit ve dvou gramážích 50ml a 251ml.
Výrobky lze, zakoupit pouze ve špičkových salonech, vybraných bio obchodech nebo na e-shopu www.sparitual.eu
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Soutěže a výherci

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Anti-age účesy

Nemůžeme sice vrátit zpátky čas, ale díky správné péči a střihu můžeme opět získat... více

Jak nadchnout děti

Děti, které tráví většinu dne v uzavřených místnostech, jsou ošizené o zajímavé zážitky. více

Jakou vůni?

Přinášíme několik tipů, kdy jakou vůni zvolit a jak při výběru parfému neudělat chybu. více

Epilace a depilace

Na první pohled se jedná o dva podobné pojmy, které se nám často pletou. Je mezi... více

Beach Envy Volume

Nemůžete se již dočkat léta? Těšíte se, až vyrazíte někam k vodě nebo k moři a necháte... více

BioAroma

Krétská, 100% přírodní, ručně vyráběná kosmetika BioAroma vyvinula sérum proti... více