Festival Evolution

Text: Sofie
9. března 2018 | 10:00

Patříte k vyznavačům zdravého životního stylu a snažíte se na sobě neustále pracovat? V tom případě byste neměli o víkendu 23. – 25. března chybět na Výstavišti v Praze Holešovicích, kde se bude konat Festival Evolution. Můžete vyrazit za nákupy nebo jen za inspirací. A klidně s sebou vezměte i děti, protože pořadatelé myslí i na ně.

FestivalEvolution_2018 1.jpg FestivalEvolution_2018 2.jpg FestivalEvolution_2018 3.jpg FestivalEvolution_2018 4.jpg FestivalEvolution_2018 5.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Během tří dnů se na festivalu představí více než čtyři sta domácích i zahraničních vystavovatelů z oblasti Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Vystavovatelé slibují nejen „žhavé“ novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy. A pokud se chcete dozvědět něco nového z oblastí, které vás zajímají, můžete navštívit některý z festivalových programů - na šesti pódiích se od pátku do neděle vystřídá na 150 účinkujících. 

Co si na festivalu nenechat ujít? 

Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. Nebude chybět ani food zóna s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin. Stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. 

Ke zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb a na Festivalu Evolution si můžete vybrat cvičení, která posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si mohou zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči, různá dechová cvičení, meditaci nebo třeba bollywoodský tanec.

Nedílnou součástí festivalu jsou přednášky a workshopy, konzultace či poradenství i ukázkové lekce. Budete mít možnost navštívit nutriční poradce, kteří se zaměří na správnou výživu. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

V rámci festivalu se také můžete inspirovat zdravým a levným bydlením, přírodními stavbami nebo širokou nabídkou ekologických pomůcek i zlepšováků pro domácnost.  

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Soutěže a výherci

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Tetování na obtíž

Jména bývalých lásek, nepodařené výtvory od nešikovných rádoby... více

Pozvánka

WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO v předjarním týdnu 10. a 11. března 2017... více

Pod jednou střechou

Jak to vypadá, když žijí v jednom domě tři generace a proč to zpravidla nedělá dobrotu?... více

BioAroma

Krétská, 100% přírodní, ručně vyráběná kosmetika BioAroma vyvinula sérum proti... více

Spalující vášeň

Žádné vztahy, žádná láska, pouze sex. Jaké jsou výhody a nevýhody sexu na jednu... více

Antibiotika

Trápí vás bolest v krku nebo chcete předejít nemoci? Zkuste přírodní antibiotika... více